Merchandising

Od połowy lat 90. tworzymy pełen zestaw wydawnictw, gadżetów i ubrań dla zespołów. Początkowo ręcznie rysowane koszulki i przegrywane kasety były szczytem naszych marzeń. godziny spędzone na robieniu naszywek i przypinek… to były czasy kiedy zaczynaliśmy! Na prawdę! Musicie uwierzyć nam na słowo, że tak kiedyś to wyglądało. A teraz…

Teraz nauczeni doświadczeniem robimy wszelkie możliwe materiały, o jakie proszą nas współpracujące z nami zespoły. Ilość kolorów, rozmiary koszulek, torby, które wystarczą do przeniesienia w bezpieczny sposób i 10 płyt winylowych to wszystko przestało być problemem lata temu. Poniżej zamieszczamy przykładowe prace, jakie wykonaliśmy. Cieszy nas, że współpracowaliśmy już z zespołami z Francji, Austrii, Szwecji czy Niemiec, którzy wracają do nas zadowoleni i z cen, i z jakości.

Zapraszamy do współpracy w zakresie:
– wszelkie części ubioru: koszulki, czapki, bluzy, bielizna, skarpetki itp.,
– przypinki popularnie zwane badzikami,
– magnesy na lodówkę, opcjonalnie z wbudowanymi otwieraczami,
– kasety, płyty CD, płyty winylowe,
– wszelkie materiały drukowane, ulotki, foldery itp.,
– torby ręcznie szyte z nadrukiem,
– każdy inny rodzaj gadżetu, jaki sobie wymyślicie 🙂 My to zrealizujemy!

Przykładowe produkcje:

Vardenafil est offert en sachets emballé dans le paquet avec saveur de fruits. Ainsi que la pression en raison de la pression sur la presse, l’indépendance politique était un marché noir pour acheter du Kamagra Oral Jelly en Australie da um, un petit sachet de gel est beaucoup plus pratique que le blister ou une pilule isolée.