O nas

Zajmujemy się promocją i marketingiem artystów i zespołów muzycznych. Od lat współpracujemy z wieloma indywidualnymi artystami, licznymi agencjami reklamowymi. Listę aktualnie prowadzonych artystów i zespołów możesz poznać klikając w odpowiednie zakładki na tej stronie. Nasza praca jest naszą pasją, jest nam bardzo bliska i dokładamy starań aby wszystko było perfekcyjnie dopracowane.

Od wielu lat organizujemy koncerty i wydajemy płyty. Uruchomiliśmy własne wydawnictwo, które ma w swoim dorobku wiele płyt CD i LP. Współpracujemy też z wieloma niezależnymi wydawnictwami.

Ze sztuką i kulturą związani jesteśmy od lat 90. ubiegłego stulecia. Słuchamy różnych gatunków muzyki, a nawet kiedyś tworzyliśmy muzykę. Posiadamy ogromne doświadczenie zarówno w marketingu, jak i w promocji. Umiejętności zdobywaliśmy na studiach i wieloletnich praktykach tak w wielkich korporacjach (Telekomunikacją Polską i Orange Polska już w czasach kiedy obsługiwał jedynie sieć NMT i oczywiście też później), pracowaliśmy też w małych agencjach i różnych innych, mniejszych firmach. Działaliśmy w wielu nie formalnych inicjatywach lokalnych.

Odpowiadając na zapotrzebowanie wśród artystów i zespołów muzycznych zajmujemy się szeroko rozumianą promocją i marketingiem. Organizujemy udział w festiwalach, koncertach czy profesjonalnych eventach. Aranżacja wydarzeń muzycznych, rezerwacja tras koncertowych czy wystawianie spektakli teatralnych, marketing zespołów i artystów to tylko niektóre przykłady z wielu naszych aktywności. Naszym Artystom zapewniamy też produkcję i dystrybucję materiałów promocyjnych.

Zapraszamy do współpracy!

Rodzyn i Stasiek